Interesuj się dziećmi

Interesuj się dziećmi

Brzmi może i dziwnie w sytuacji gdy z własnymi dziećmi nie widziałeś się np. już ponad rok. Oczywiście, że chcesz wiedzieć co u twoich dzieci. Ile jednak dowiesz się z dziennika elektronicznego, od wychowawczyni w szkole… Te działania akurat będą ukierunkowane na propagandę.

Dlaczego to jest tak istotne? Może jeszcze do tego etapu nie dotarłeś, ale absurd sięgnie zenitu. Alienatorka nie pozwala tobie na jakikolwiek kontakt z dziećmi – na spędzenie z nimi czasy, by zadzwonić, nic. wyciągnie jednak na pewno argument, że nie interesujesz się dziećmi. Brzmi absurdalnie ale wcześniej lub później to zrobi. I mimo absurdu sytuacji sąd zapyta cię czy interesujesz się dziećmi. I tu masz wykazać się wszystkim czym się da.

W szkole Twojego dziecka jest dziennik elektroniczny? Załatw sobie dostęp i loguj się tam 3 razy w tygodniu.
Idź na zebranie w szkole. Oglądaj prace, zadania domowe, pytaj co u dzieci, jaki mają kontakt z kolegami, jak się czują w szkole.
Ciężko cokolwiek poza szkołą, bo nawet jak dziecko pójdzie na jakieś zajęcia jak basen czy piła nożna i alienatorka cię zauważy to skończą się dla dziecka te zajęcia.
Masz jeszcze jakieś pomysły? Daj znać.

Ojciec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *